Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Архіў навін

12.02.20

У адпаведнасці з планам раённых спартыўна-масавых і фізкультурна-аздараўленчых мерапрыемстваў на базе Вялікаберастовіцкай сярэдняй школы праведзены раённы этап спаборніцтваў «Снежны снайпер». У спаборніцтвах прынялі ўдзел каманды з 9 устаноў агульнай сярэдняй адукацыі раёна

У адпаведнасці з Палажэннем аб правядзенні раённых спаборніцтваў "Снежны снайпер" вызначаны пераможцы ў асабістым і камандным заліку.

Сярод устаноў адукацыі першай групы:

1 месца-ДУА " Малабераставіцкая сярэдняя школа»;

2 месца-ДУА " Вялікабераставіцкаясярэдняя школа імя С.В. Прытыцкага»;

3 месца –ДУА «Алекшыцкая сярэдняя школа».

Сярод устаноў адукацыі другой групы:

1 месца – ДУА «Макараўскі вучэбна-педагагічны комплекс яслі-сад - сярэдняя школа»;

2 месца-ДУА " Пархімаўскі вучэбна-педагагічны комплекс яслі-сад-базавая школа»;

3 месца - ДУА " Канюхоўскі вучэбна-педагагічны комплекс яслі - сад-сярэдняя школа».

У асабістым першынстве сярод хлопчыкаў малодшай групы:

1 месца-Філіпаў Даніэль, навучэнец ДУА " Алекшыцкая сярэдняя школа»;

2 месца-Янушка Максім, навучэнец ДУА " Малабераставіцкая сярэдняя школа»;

3 месца-Свіслоцкі Раман, навучэнец ДУА " Малабераставіцкая сярэдняя школа»;

У асабістым першынстве сярод юнакоў сярэдняй групы:

1 месца – Дабрыянік Дзмітрый, навучэнец ДУА " Вялікабераставіцкаясярэдняя школа ім. С. В. Прытыцкага»;

2 месца-Гурскі Аляксандр, навучэнец ДУА " Малабераставіцкая сярэдняя школа»;

3 месца-Баравік Раман, навучэнец ДУА " Вялікабераставіцкаясярэдняя школа  ім. С. В. Прытыцкага».

У асабістым першынстве сярод юнакоў старэйшай групы:

1 месца-Анішчык Мікіта, навучэнец ДУА " Малабераставіцкая сярэдняя школа»;

2 месца-Трушко Максім, навучэнец ДУА " Малабераставіцкая сярэдняя школа ім. С. В. Прытыцкага»;

3 месца-Крысеня Антон, навучэнец ДУА "Малабераставіцкая сярэдняя школа".

У асабістым першынстве сярод дзяўчынак малодшай групы:

1 месца-Хілюта Кіра, навучэнка ДУА " Алекшыцкая сярэдняя школа»;

2 месца-Болбат Ангеліна, навучэнка ДУА " Малабераставіцкая сярэдняя школа»;

3 месца-Навакач Юлія, навучэнка ДУА " Вялікабераставіцкая сярэдняя школа  ім. С. В. Прытыцкага»

У асабістым першынстве сярод дзяўчат сярэдняй групы:  

1 месца – Эйсмант Анастасія, навучэнка ДУА " Алекшыцкая сярэдняя школа»;

2 месца-Кавальчук Мілена, навучэнка ДУА " Вялікабераставіцкая сярэдняя школа ім. С. В. Прытыцкага»;

3 месца-Барцэвіч Вікторыя, навучэнка ДУА "Макараўскі яслі-сад-сярэдняя школа".

У асабістым першынстве сярод дзяўчат старэйшай групы: 

1 месца-Максімчык Марыя, навучэнка ДУА " Сярэдняя школа аг. Пагранічны»;

2 месца-Сцепанчук каханне, навучэнка ДУА " Малабераставіцкая сярэдняя школа»;

3 месца-Лабойка Карына, навучэнка ДУА "Малабераставіцкая сярэдняя школа".

На абласным этапе спаборніцтваў Бераставіцкі раён прадставяць: Філіпаў Даніэль, Свіслоцкі Раман, Хілюта Кіра, Болбат Ангеліна, Дабрыянік Дзмітрый, Гурскі Аляксандр, Эйсмант Анастасія, Кавальчук Мілена, Анішчык Мікіта, Трушко Максім, Максімчык Марыя, Сцепанчук Любоў.

Раздзелы сайта